FAQ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nasze zaplecze techniczne mieści aktualnie 20 czynnych pojazdów typu hulajnoga elektryczna. Wszystkie są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy wypożyczalni.

Jesteśmy przychylnie nastawieni na klienta.

Jeżeli zajdzie potrzeba możemy przygotować indywidualną ofertę na potrzeby Państwa grupy. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Elektryczne hulajnogi zostały zaprojektowane do przejechania długich dystansów, jej zasięg oscyluje w granicach 55 kilometrów. Jest to czynnik zmienny, wpływają na niego czynniki takie jak: ekonomiczność jazdy, wykorzystywanie inercji, masa najmującego, typ powierzchni itp.

W zależności od wykupionego pakietu, możecie Państwo oddalić się do 10 km lub 20 km, następny próg to już zasięg baterii.

Istnieje możliwość wypożyczenia zapasowego akumulatora, dzięki któremu możemy zwiększyć zasięg hulajnogi elektrycznej nawet do 110 km. Po wyjechaniu poza promień działalności wypożyczalni ( 50 kilometrów), odpowiednie służby zostaną niezwłocznie powiadomione, nabywca poniesie pełne koszty związane z wynikającymi z tego powodu trudnościami.

Jeżeli nabywca nie wróci do punktu początkowego z powodu rozładowanej baterii w hulajnodze elektrycznej oraz nie ma wykupionego odpowiedniego pakietu nabywca zobowiązany jest do:

- poniesienia kosztów dowozu dodatkowej baterii wliczając w daną usługę dodatkowy koszt wypożyczenia baterii lub transport skutera elektrycznego do punktu początkowego

Jeżeli nabywca posiada wykupione odpowiednie rozszerzenie, nie ponosi on kosztów za transport hulajnogi elektrycznej do punktu początkowego.

Cała procedura nie powinna trwać więcej niż 10 minut.

Po pierwsze potrzebujemy o Tobie kilka informacji, nasz pracownik spiszę je z Twojego dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego dane osobowe. Następnie jesteś zapoznany z naszym regulaminem oraz zapoznany z dokumentem na podstawie którego zgadzasz się na ponoszenie odpowiedzialności za swoje działania w trakcie użytkowania elektrycznych hulajnog.

Rezerwacja nie jest konieczna aby wypożyczyć hulajnogę elektryczną. Jeśli mamy sprzęt nie zarezerwowany, można go wypożyczyć ,, od ręki''.

Rezerwując skuter elektryczny na wybraną przez Państwa datę oraz godzinę, macie pewność, że sprzęt będzie gotowy do wypożyczenia.

Aby nie tracić wykupionego czasu, zalecamy przyjść 10 minut wcześniej, aby dopiąć wszelkie formalności.

W skład wchodzą środki bezpieczeństwa takie jak kask oraz kamizelka odblaskowa.

Podczas użytkowania hulajnog elektrycznych nabywca zobowiązany jest przez cały okres użytkowania skuterów do ciągłego noszenia na sobie wyżej wymienionych środków bezpieczeństwa. Pamiętaj, to Twoje Zdrowie!

PARTNERZY Współpraca kluczem do sukcesu